Arnavutluk Cumhuriyeti Bursa Fahri Konsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Arnavutluk Cumhuriyeti Bursa Fahri Konsolosluğu Haritası

ARNAVUTLUK CUMHURİYETİ BURSA FAHRİ KONSOLOSLUĞU, Atatürk Cad., Şehbenderler Apt., 47/25, 16010, Heykel / BURSA , Türkiye

Telefon: (224) 220 90 40
Faks: (224) 221 28 88

Arnavutluk Cumhuriyeti Bursa Fahri Konsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Arnavutluk Cumhuriyeti Bursa Fahri Konsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıArnavutluk Cumhuriyeti Bursa Fahri Konsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Arnavutluk Cumhuriyeti Bursa Fahri Konsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. Arnavutluk Cumhuriyeti Bursa Fahri Konsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Arnavutluk Cumhuriyeti Bursa Fahri Konsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Arnavutluk Cumhuriyeti Bursa Fahri Konsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Arnavutluk Cumhuriyeti Bursa Fahri Konsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır


E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı