Pursaklar İlçe Haritası, Ankara Pursaklar Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Ankara  » Pursaklar Haritası
Pursaklar ilçesi Ankara iline bağlıdır. Pursaklar, Ankara şehrinin bir ilçesidir, Pursaklar semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Ankara ilinin Pursaklar ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Ankara Pursaklar İlçesi HaritasıAnkara Pursaklar Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Ankara Pursaklar Haritası" sayfasındasınız. Ankara Pursaklar haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Ankara Pursaklar Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Ankara Pursaklar haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Ankara Pursaklar Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Ankara Pursaklar Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Ankara Pursaklar için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 40° 2' 56¨ N Boylam: 32° 53' 43¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Ankara Pursaklar Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 40.048842 Boylam: 32.895319 şeklindedir.

Ankara Pursaklar Semtleri


Pursaklar Semtleri

Ankara Pursaklar Mahalleleri


Pursaklar Mahalleleri

Ankara Pursaklar Köyleri


Pursaklar Köyleri

Ankara Pursaklar 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Ankara Pursaklar haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Pursaklar Sosyal Güvenlik Merkezi1.40 Km
Kösrelik Baraji3.78 Km
Kuzey Ankara Merkez Camii ve Külliyesi4.36 Km
Kuzeykent Camisi ve Külliyesi4.62 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı