Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi Nerede ve Haritadaki Konumu Göster, Yol Tarifi Al

Türkiye Haritası » Ankara Hastaneleri  » Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Haritası

Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Çağlayan Mahallesi 286 Sokak No:8 Kat:2-3 Mamak, Ankara , Türkiye

Telefon: 0 312 370 25 11 - 0 312 369 60 92
Faks:
Yukarıdaki sağlık kurumu bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Hastaneden randevu almak için özel hastanelerin kendi telefon numarası aranabilir, devlet hastanelerinden randevu almak için Sağlık Bakanlığına bağlı ALO 182 çağrı merkezi aranır. ALO182'nin yanı sıra Online Randevu Sistemi aracılığıyla da randevu alınabilir. Bunun için MERKEZİ HEKİM RANDEVU SİSTEMİ bağlantısına tıklayınız ve tc kimlik numaranız ile giriş yaparak ilgili hastanenin biriminden randevu alınız.

Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıBu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır

Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Haritası

Şu an "Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Haritası" sayfasındasınız. Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı