Çankaya İlçe Haritası, Ankara Çankaya Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Ankara  » Çankaya Haritası
Çankaya ilçesi Ankara iline bağlıdır. Çankaya, Ankara şehrinin bir ilçesidir, Çankaya semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Ankara ilinin Çankaya ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Ankara Çankaya İlçesi HaritasıAnkara Çankaya Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Ankara Çankaya Haritası" sayfasındasınız. Ankara Çankaya haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Ankara Çankaya Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Ankara Çankaya haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Ankara Çankaya Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Ankara Çankaya Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Ankara Çankaya için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 39° 50' 43¨ N Boylam: 32° 55' 16¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Ankara Çankaya Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 39.845184 Boylam: 32.921227 şeklindedir.

Ankara Çankaya Semtleri


Çankaya Semtleri

Ankara Çankaya Mahalleleri


Çankaya Mahalleleri

Ankara Çankaya Köyleri


Çankaya Köyleri

Ankara Çankaya 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Ankara Çankaya haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Hıdırlık Tepesi2.60 Km
Akpur Tepesi4.28 Km
Anatolium4.80 Km
IKEA Ankara4.81 Km
Nata Vega Outlet4.82 Km
Aqua Vega4.94 Km

E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı