Amerika Birleşik Devletleri İstanbul Başkonsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Amerika Birleşik Devletleri İstanbul Başkonsolosluğu Haritası

AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUĞU, İstinye Mah., Kaplıcalar Mevkii, No:2, İstinye / İSTANBUL , Türkiye

Telefon: (212) 335 90 00 (Santral)
Faks: 212) 335 90 19 (Santral), (0212) 335 93 55 (Protokol)

Amerika Birleşik Devletleri İstanbul Başkonsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Amerika Birleşik Devletleri İstanbul Başkonsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıAmerika Birleşik Devletleri İstanbul Başkonsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Amerika Birleşik Devletleri İstanbul Başkonsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. Amerika Birleşik Devletleri İstanbul Başkonsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Amerika Birleşik Devletleri İstanbul Başkonsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Amerika Birleşik Devletleri İstanbul Başkonsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Amerika Birleşik Devletleri İstanbul Başkonsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı