Amerika Birleşik Devletleri Adana Konsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Amerika Birleşik Devletleri Adana Konsolosluğu Haritası

AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ ADANA KONSOLOSLUĞU, Girne Bulvarı, Güzelevler Mah., No: 212 Yüreğir / ADANA , Türkiye

Telefon: (322) 346-6262 (Santral)
Faks: (322) 346-7916 (Santral)

Amerika Birleşik Devletleri Adana Konsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Amerika Birleşik Devletleri Adana Konsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıAmerika Birleşik Devletleri Adana Konsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Amerika Birleşik Devletleri Adana Konsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. Amerika Birleşik Devletleri Adana Konsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Amerika Birleşik Devletleri Adana Konsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Amerika Birleşik Devletleri Adana Konsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Amerika Birleşik Devletleri Adana Konsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı