Almanya Federal Cumhuriyeti İzmir Başkonsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Almanya Federal Cumhuriyeti İzmir Başkonsolosluğu Haritası

ALMANYA FEDERAL CUMHURİYETİ İZMİR BAŞKONSOLOSLUĞU, Havuzbaşı Kaplıca Alanı 1., Korutürk mah., 35330, Balçova / İZMİR , Türkiye

Telefon: (232) 488 88 88
Faks: (232) 488 88 74, Vize: 488 88 86

Almanya Federal Cumhuriyeti İzmir Başkonsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Almanya Federal Cumhuriyeti İzmir Başkonsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıAlmanya Federal Cumhuriyeti İzmir Başkonsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Almanya Federal Cumhuriyeti İzmir Başkonsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. Almanya Federal Cumhuriyeti İzmir Başkonsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Almanya Federal Cumhuriyeti İzmir Başkonsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Almanya Federal Cumhuriyeti İzmir Başkonsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Almanya Federal Cumhuriyeti İzmir Başkonsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı