Almanya Federal Cumhuriyeti Bursa Fahri Konsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Almanya Federal Cumhuriyeti Bursa Fahri Konsolosluğu Haritası

ALMANYA FEDERAL CUMHURİYETİ BURSA FAHRİ KONSOLOSLUĞU, Cemal Nadir Cad., 6/3, 16371, Osmangazi / BURSA , Türkiye

Telefon: (224) 221 00 99, 222 20 97
Faks: (224) 244 61 99

Almanya Federal Cumhuriyeti Bursa Fahri Konsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Almanya Federal Cumhuriyeti Bursa Fahri Konsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıAlmanya Federal Cumhuriyeti Bursa Fahri Konsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Almanya Federal Cumhuriyeti Bursa Fahri Konsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. Almanya Federal Cumhuriyeti Bursa Fahri Konsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Almanya Federal Cumhuriyeti Bursa Fahri Konsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Almanya Federal Cumhuriyeti Bursa Fahri Konsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Almanya Federal Cumhuriyeti Bursa Fahri Konsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır


E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı