Almanya Federal Cumhuriyeti Antalya Konsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Almanya Federal Cumhuriyeti Antalya Konsolosluğu Haritası

ALMANYA FEDERAL CUMHURİYETİ ANTALYA KONSOLOSLUĞU, Yeşilbahçe Mah. ,1447. Sokak., B.Gürkanlar Apt. , No: 5 / 14, 07100, ANTALYA , Türkiye

Telefon: (242) 314 11 01, 314 11 02
Faks: (242) 321 69 14

Almanya Federal Cumhuriyeti Antalya Konsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Almanya Federal Cumhuriyeti Antalya Konsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıAlmanya Federal Cumhuriyeti Antalya Konsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Almanya Federal Cumhuriyeti Antalya Konsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. Almanya Federal Cumhuriyeti Antalya Konsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Almanya Federal Cumhuriyeti Antalya Konsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Almanya Federal Cumhuriyeti Antalya Konsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Almanya Federal Cumhuriyeti Antalya Konsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı