Yumurtalık İlçe Haritası, Adana Yumurtalık Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Adana  » Yumurtalık Haritası
Yumurtalık ilçesi Adana iline bağlıdır. Yumurtalık, Adana şehrinin bir ilçesidir, Yumurtalık semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Adana ilinin Yumurtalık ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Adana Yumurtalık İlçesi HaritasıAdana Yumurtalık Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Adana Yumurtalık Haritası" sayfasındasınız. Adana Yumurtalık haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Adana Yumurtalık Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Adana Yumurtalık haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Adana Yumurtalık Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Adana Yumurtalık Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Adana Yumurtalık için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 36° 46' 0¨ N Boylam: 35° 46' 60¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Adana Yumurtalık Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 36.766667 Boylam: 35.783333 şeklindedir.

Adana Yumurtalık Semtleri


Yumurtalık Semtleri

Adana Yumurtalık Mahalleleri


Yumurtalık Mahalleleri

Adana Yumurtalık Köyleri


Yumurtalık Köyleri

Adana Yumurtalık 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Adana Yumurtalık haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Yumurtalık Balıkçılık Barınağı0.61 Km
Tarihi Ayas Limanı0.74 Km
Yumurtalık Limanı0.75 Km
Demirtaş Deresi3.50 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı