137 CUMHURİYET KÖYÜ - RİVA - BEYKOZ İETT Otobüs Sefer Saatleri, 137 Otobüsü Hareket Saatleri

Türkiye Haritası » İstanbul İETT Otobüs Seferleri Güzergahları  » 137 CUMHURİYET KÖYÜ - RİVA - BEYKOZ İETT Otobüs Sefer Saatleri


Kış döneminde otobüslerin duraklardan geçiş saatlerinde verilen saatlere göre + 5 ile 10 dakika arası sapmalar olabilmektedir.
137
CUMHURİYET KÖYÜ - RİVA - BEYKOZ-KAVACIK
hattı
Gidiş-Dönüş sefer süresi: 250 Dakika

ÇOK PROGRAMLI LİSE Kalkış SaatiKAVACIK AKTARMA Kalkış Saati
İş GünleriCumartesiPazar/Tatilİş GünleriCumartesiPazar/Tatil
05:20K05:20K05:20R06:55RR06:00RR06:00R
06:10K06:50K06:5007:00R06:55R07:00
06:50R06:55RR06:55R08:10K07:00KR07:50R
R07:50RR07:50RR08:45RR08:45RR07:50RR09:40R
09:30R08:45RS09:30S10:15R08:45R10:15
R09:40RS09:30SR10:40R12:50R09:40RR11:35R
10:30R09:40R12:2514:35K10:15KR12:50R
12:25R10:40RR12:45R16:0011:40R13:45R
15:15K12:25KR13:45RR16:30RR13:40R14:35
16:1512:40R14:40R17:30K14:35KR14:40R
R17:25RR14:40RR15:35RR18:20RR15:35RR15:35R
18:00K16:15K16:1519:00K16:00K16:00
R19:15RR16:30RR16:30R20:15R16:30RR16:30R
19:15R17:25RR17:25RR17:25RR17:25R
20:30K18:00K18:0018:20R18:20R
21:45R18:20RR18:20RS19:00SS19:00S
19:15R19:15R19:30R19:30R
20:30R20:30RK20:15K20:15
K20:30K20:30
K21:45K21:45

Not: (R) İŞARETLİ SEFERLER RİVA-SULTANİYE ÇALIŞIR.
(R) İŞARETLİ SEFERLER SULTANİYE-RİVA ÇALIŞIR.
(S) İŞARETLİ SEFERLER SOĞAN ADASINDAN GİDER.
(S) İŞARETLİ SEFERLER SOĞAN ADASINDAN-SULTANİYEYE GİDER.

137 CUMHURİYET KÖYÜ - RİVA - BEYKOZ Otobüs Hattı Geçiş Güzergahı



137 CUMHURİYET KÖYÜ - RİVA - BEYKOZ Gidiş - Dönüş Güzergah Rotası Geçiş Durakları

Gidiş
Dönüş
Not: Otobüs seferlerinin duraklardan geçiş saatleri bilgi vermek amacıyla sitemizde yer almaktadır, otobüslerin hava şartları, trafik sıkışıklığı, kaza, arıza ve vb. şartlar gibi durak geçiş saatlerinde uyumsuzluklar olabilmektedir.




Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın Piyasası



E-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı