Yozgat-esentepe Öğr.y.(e Bl.st.y) Adresi ve İletişim Bilgileri

Kredi Yurtlar Kurumu Yurtları  » Yozgat KYK Yurtları  » Yozgat-esentepe Öğr.y.(e Bl.st.y) İletişim Ulaşım Bilgileri

YOZGAT-ESENTEPE ÖĞR.Y.(E BL.ST.Y)

Adresi: YENİCAMİİ 2. MINTIKA, Yozgat
Telefon:

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.Yurt ile ilgili bilgiler edinmek istiyorsanuz lütfen ilgili telefon numarasından yetkililere ulaşınız. Yurt ücretleri, yurt yemekleri, güvenlik, yurt odalarının kaç kişilik olduğunu öğrenmek ve sunulan hizmetler ile yurt olanakları hakkında bilgiler için lütfen arayınız.

YOZGAT-ESENTEPE ÖĞR.Y.(E BL.ST.Y) - ÖZEL ERKEK Yurdu - E BLOK -

Yozgat-esentepe Öğr.y.(e Bl.st.y) Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

YENİCAMİİ 2. MINTIKA, Yozgat

Yozgat-esentepe Öğr.y.(e Bl.st.y) Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Yozgat-esentepe Öğr.y.(e Bl.st.y) Haritası" sayfasındasınız. Yozgat-esentepe Öğr.y.(e Bl.st.y) haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Yozgat-esentepe Öğr.y.(e Bl.st.y) Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Yozgat-esentepe Öğr.y.(e Bl.st.y) haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Yozgat-esentepe Öğr.y.(e Bl.st.y) Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı