Son Dakika Depremler

Sandıklı Yurdu Adresi ve İletişim Bilgileri

Kredi Yurtlar Kurumu Yurtları  » Afyonkarahisar KYK Yurtları  » Sandıklı Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

SANDIKLI YURDU

Adresi: AFYON CAD. HİSAR MAH. NO: 111, Afyonkarahisar
Telefon: 0 272 5151611-12

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.Yurt ile ilgili bilgiler edinmek istiyorsanuz lütfen ilgili telefon numarasından yetkililere ulaşınız. Yurt ücretleri, yurt yemekleri, güvenlik, yurt odalarının kaç kişilik olduğunu öğrenmek ve sunulan hizmetler ile yurt olanakları hakkında bilgiler için lütfen arayınız.

SANDIKLI YURDU - Devlet KARMA Yurdu - A BLOK - 0 272 5151611-12

Sandıklı Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

AFYON CAD. HİSAR MAH. NO: 111, Afyonkarahisar

Sandıklı Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Sandıklı Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Sandıklı Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Sandıklı Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Sandıklı Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Sandıklı Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2023, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı