Özel Zırve Ortaöğrenım Erkek Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

Özel Yurtlar Rehberi » Hakkari Öğrenci Yurtları  » Özel Zırve Ortaöğrenım Erkek Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

ÖZEL ZIRVE ORTAÖĞRENIM ERKEK YURDU

Adresi: Esentepe Mahallesı-yüksekova, Yüksekova, Hakkari
Telefon: 4383513322

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.


Özel Zırve Ortaöğrenım Erkek Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

Esentepe Mahallesı-yüksekova, Yüksekova, Hakkari

Özel Zırve Ortaöğrenım Erkek Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Özel Zırve Ortaöğrenım Erkek Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Özel Zırve Ortaöğrenım Erkek Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özel Zırve Ortaöğrenım Erkek Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özel Zırve Ortaöğrenım Erkek Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özel Zırve Ortaöğrenım Erkek Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı