Özel Yüksekova Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

Özel Yurtlar Rehberi » Hakkari Öğrenci Yurtları  » Özel Yüksekova Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

ÖZEL YÜKSEKOVA ORTAÖĞRETİM ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

Adresi: (MERKEZ) İpek Mah. İpek Yolu Sok. No: 2 /1 Yüksekova, Hakkari
Telefon: 543216646

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.


Özel Yüksekova Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

(MERKEZ) İpek Mah. İpek Yolu Sok. No: 2 /1 Yüksekova, Hakkari

Özel Yüksekova Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Özel Yüksekova Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Özel Yüksekova Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özel Yüksekova Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özel Yüksekova Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özel Yüksekova Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2023, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı