Özel Yeşilhisar Sydv Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

Özel Yurtlar Rehberi » Kayseri Öğrenci Yurtları  » Özel Yeşilhisar Sydv Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

ÖZEL YEŞİLHİSAR SYDV ORTAÖĞRENİM ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

Adresi: Köşk Mahallesi İstasyon Caddesi No:75 Yeşılhısar-kayseri, Yeşilhisar, Kayseri
Telefon: 3526512909

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.


Özel Yeşilhisar Sydv Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

Köşk Mahallesi İstasyon Caddesi No:75 Yeşılhısar-kayseri, Yeşilhisar, Kayseri

Özel Yeşilhisar Sydv Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Özel Yeşilhisar Sydv Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Özel Yeşilhisar Sydv Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özel Yeşilhisar Sydv Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özel Yeşilhisar Sydv Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özel Yeşilhisar Sydv Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2023, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı