Özel Yahyalı Safa Ortaöğrenım Erkek Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

Özel Yurtlar Rehberi » Kayseri Öğrenci Yurtları  » Özel Yahyalı Safa Ortaöğrenım Erkek Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

ÖZEL YAHYALI SAFA ORTAÖĞRENIM ERKEK YURDU

Adresi: Gazıbeylı Mahallesi Sanayı C.1.ptt Karşısı Kat:5 Yahyalı, Kayseri
Telefon: 3526117812

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.


Özel Yahyalı Safa Ortaöğrenım Erkek Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

Gazıbeylı Mahallesi Sanayı C.1.ptt Karşısı Kat:5 Yahyalı, Kayseri

Özel Yahyalı Safa Ortaöğrenım Erkek Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Özel Yahyalı Safa Ortaöğrenım Erkek Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Özel Yahyalı Safa Ortaöğrenım Erkek Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özel Yahyalı Safa Ortaöğrenım Erkek Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özel Yahyalı Safa Ortaöğrenım Erkek Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özel Yahyalı Safa Ortaöğrenım Erkek Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2023, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı