Özel Uğur Orta Öğretim Kız Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

Özel Yurtlar Rehberi » Kayseri Öğrenci Yurtları  » Özel Uğur Orta Öğretim Kız Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

ÖZEL UĞUR ORTA ÖĞRETİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Adresi: Sahabiye Mahallesi Mete Caddesi No:14 Kat 5, Kocasinan, Kayseri
Telefon: 3522314166

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.


Özel Uğur Orta Öğretim Kız Öğrenci Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

Sahabiye Mahallesi Mete Caddesi No:14 Kat 5, Kocasinan, Kayseri

Özel Uğur Orta Öğretim Kız Öğrenci Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Özel Uğur Orta Öğretim Kız Öğrenci Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Özel Uğur Orta Öğretim Kız Öğrenci Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özel Uğur Orta Öğretim Kız Öğrenci Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özel Uğur Orta Öğretim Kız Öğrenci Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özel Uğur Orta Öğretim Kız Öğrenci Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2023, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı