Özel Ufuk Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

Özel Yurtlar Rehberi » Iğdır Öğrenci Yurtları  » Özel Ufuk Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

ÖZEL UFUK YÜKSEKÖĞRETİM ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

Adresi: , Merkez, Iğdır
Telefon: 4762271564

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.


Özel Ufuk Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

, Merkez, Iğdır

Özel Ufuk Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Özel Ufuk Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Özel Ufuk Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özel Ufuk Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özel Ufuk Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özel Ufuk Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı