Özel Tomarza Orta Öğretim Kız Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

Özel Yurtlar Rehberi » Kayseri Öğrenci Yurtları  » Özel Tomarza Orta Öğretim Kız Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

ÖZEL TOMARZA ORTA ÖĞRETİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Adresi: Yeni Mahallesi İzzet Özilhan Sokak No: 12 /1/yok Tomarza, Kayseri
Telefon: 3526612666

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.


Özel Tomarza Orta Öğretim Kız Öğrenci Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

Yeni Mahallesi İzzet Özilhan Sokak No: 12 /1/yok Tomarza, Kayseri

Özel Tomarza Orta Öğretim Kız Öğrenci Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Özel Tomarza Orta Öğretim Kız Öğrenci Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Özel Tomarza Orta Öğretim Kız Öğrenci Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özel Tomarza Orta Öğretim Kız Öğrenci Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özel Tomarza Orta Öğretim Kız Öğrenci Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özel Tomarza Orta Öğretim Kız Öğrenci Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2023, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı