Özel Şehit Aziz Tan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

Özel Yurtlar Rehberi » Hakkari Öğrenci Yurtları  » Özel Şehit Aziz Tan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

ÖZEL ŞEHİT AZİZ TAN YÜKSEKÖĞRETİM ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

Adresi: , Merkez, Hakkari
Telefon: 542509423

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.


Özel Şehit Aziz Tan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

, Merkez, Hakkari

Özel Şehit Aziz Tan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Özel Şehit Aziz Tan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Özel Şehit Aziz Tan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özel Şehit Aziz Tan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özel Şehit Aziz Tan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özel Şehit Aziz Tan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı