Özel Safir Yükseköğretim Kız Öğrenci Apartları İletişim Ulaşım Bilgileri

Özel Yurtlar Rehberi » Kayseri Öğrenci Yurtları  » Özel Safir Yükseköğretim Kız Öğrenci Apartları İletişim Ulaşım Bilgileri

ÖZEL SAFİR YÜKSEKÖĞRETİM KIZ ÖĞRENCİ APARTLARI

Adresi: Mevlana Mahallesi 15 Temmuz Sokak No: 10 Talas, Kayseri
Telefon: 352503231

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.


Özel Safir Yükseköğretim Kız Öğrenci Apartları Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

Mevlana Mahallesi 15 Temmuz Sokak No: 10 Talas, Kayseri

Özel Safir Yükseköğretim Kız Öğrenci Apartları Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Özel Safir Yükseköğretim Kız Öğrenci Apartları Haritası" sayfasındasınız. Özel Safir Yükseköğretim Kız Öğrenci Apartları haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özel Safir Yükseköğretim Kız Öğrenci Apartları Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özel Safir Yükseköğretim Kız Öğrenci Apartları haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özel Safir Yükseköğretim Kız Öğrenci Apartları Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2023, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı