Özel Nil Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

Özel Yurtlar Rehberi » Afyonkarahisar Öğrenci Yurtları  » Özel Nil Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

ÖZEL NİL YÜKSEKÖĞRETİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Adresi: İnkilap Mahallesi Girne Sokak No: 59 Emirdağ, Afyonkarahisar
Telefon:

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.


Özel Nil Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

İnkilap Mahallesi Girne Sokak No: 59 Emirdağ, Afyonkarahisar

Özel Nil Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Özel Nil Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Özel Nil Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özel Nil Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özel Nil Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özel Nil Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2023, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı