Özel N.naci Yazgan Orta Öğretmi Erkek Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

Özel Yurtlar Rehberi » Kayseri Öğrenci Yurtları  » Özel N.naci Yazgan Orta Öğretmi Erkek Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

ÖZEL N.NACİ YAZGAN ORTA ÖĞRETMİ ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

Adresi: Cumhurıyet Mahallesi Yoğun Caddesi No:5, Melikgazi, Kayseri
Telefon: 3522314942

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.


Özel N.naci Yazgan Orta Öğretmi Erkek Öğrenci Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

Cumhurıyet Mahallesi Yoğun Caddesi No:5, Melikgazi, Kayseri

Özel N.naci Yazgan Orta Öğretmi Erkek Öğrenci Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Özel N.naci Yazgan Orta Öğretmi Erkek Öğrenci Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Özel N.naci Yazgan Orta Öğretmi Erkek Öğrenci Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özel N.naci Yazgan Orta Öğretmi Erkek Öğrenci Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özel N.naci Yazgan Orta Öğretmi Erkek Öğrenci Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özel N.naci Yazgan Orta Öğretmi Erkek Öğrenci Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2023, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı