Özel Melıkgazı Ortaöğrenım Erkek Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

Özel Yurtlar Rehberi » Kayseri Öğrenci Yurtları  » Özel Melıkgazı Ortaöğrenım Erkek Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

ÖZEL MELIKGAZI ORTAÖĞRENIM ERKEK YURDU

Adresi: Hürrıyet Mahallesi 27 Mayıs Caddesi No:64 Pınarbaşı, Kayseri
Telefon: 3525121565

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.


Özel Melıkgazı Ortaöğrenım Erkek Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

Hürrıyet Mahallesi 27 Mayıs Caddesi No:64 Pınarbaşı, Kayseri

Özel Melıkgazı Ortaöğrenım Erkek Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Özel Melıkgazı Ortaöğrenım Erkek Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Özel Melıkgazı Ortaöğrenım Erkek Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özel Melıkgazı Ortaöğrenım Erkek Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özel Melıkgazı Ortaöğrenım Erkek Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özel Melıkgazı Ortaöğrenım Erkek Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2023, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı