Özel Kirazlı Ortaokul Kız Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

Özel Yurtlar Rehberi » Afyonkarahisar Öğrenci Yurtları  » Özel Kirazlı Ortaokul Kız Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

ÖZEL KİRAZLI ORTAOKUL KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Adresi: Yıldırım Mahallesi Zafer Sokak No: 101 Sultandağı, Afyonkarahisar
Telefon: 2726561315

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.


Özel Kirazlı Ortaokul Kız Öğrenci Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

Yıldırım Mahallesi Zafer Sokak No: 101 Sultandağı, Afyonkarahisar

Özel Kirazlı Ortaokul Kız Öğrenci Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Özel Kirazlı Ortaokul Kız Öğrenci Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Özel Kirazlı Ortaokul Kız Öğrenci Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özel Kirazlı Ortaokul Kız Öğrenci Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özel Kirazlı Ortaokul Kız Öğrenci Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özel Kirazlı Ortaokul Kız Öğrenci Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı