Özel Kartal Nisa Yükseköğretim Kız Öğrenci Pansiyonu İletişim Ulaşım Bilgileri

Özel Yurtlar Rehberi » Kayseri Öğrenci Yurtları  » Özel Kartal Nisa Yükseköğretim Kız Öğrenci Pansiyonu İletişim Ulaşım Bilgileri

ÖZEL KARTAL NİSA YÜKSEKÖĞRETİM KIZ ÖĞRENCİ PANSİYONU

Adresi: Tacettin Veli Mahallesi Şehitlik Sokak No: 11 Melikgazi, Kayseri
Telefon: 3523335838

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.


Özel Kartal Nisa Yükseköğretim Kız Öğrenci Pansiyonu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

Tacettin Veli Mahallesi Şehitlik Sokak No: 11 Melikgazi, Kayseri

Özel Kartal Nisa Yükseköğretim Kız Öğrenci Pansiyonu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Özel Kartal Nisa Yükseköğretim Kız Öğrenci Pansiyonu Haritası" sayfasındasınız. Özel Kartal Nisa Yükseköğretim Kız Öğrenci Pansiyonu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özel Kartal Nisa Yükseköğretim Kız Öğrenci Pansiyonu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özel Kartal Nisa Yükseköğretim Kız Öğrenci Pansiyonu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özel Kartal Nisa Yükseköğretim Kız Öğrenci Pansiyonu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2023, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı