Özel İsmail Duran Yavuz Selim Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

Özel Yurtlar Rehberi » Kayseri Öğrenci Yurtları  » Özel İsmail Duran Yavuz Selim Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

ÖZEL İSMAİL DURAN YAVUZ SELİM ORTAÖĞRETİM ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

Adresi: Yavuzselim Mahallesi Yavuz Selim Sokak No: 30 Tomarza, Kayseri
Telefon: 6615152

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.


Özel İsmail Duran Yavuz Selim Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

Yavuzselim Mahallesi Yavuz Selim Sokak No: 30 Tomarza, Kayseri

Özel İsmail Duran Yavuz Selim Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Özel İsmail Duran Yavuz Selim Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Özel İsmail Duran Yavuz Selim Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özel İsmail Duran Yavuz Selim Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özel İsmail Duran Yavuz Selim Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özel İsmail Duran Yavuz Selim Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2023, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı