Özel İdare Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

Özel Yurtlar Rehberi » Afyonkarahisar Öğrenci Yurtları  » Özel İdare Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

ÖZEL İDARE YÜKSEK ÖĞRETİM ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

Adresi: Örnekevler M.adnan Menderes Bulvarı 201, İscehisar, Afyonkarahisar
Telefon: 2723414548

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.


Özel İdare Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

Örnekevler M.adnan Menderes Bulvarı 201, İscehisar, Afyonkarahisar

Özel İdare Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Özel İdare Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Özel İdare Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özel İdare Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özel İdare Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özel İdare Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı