Özel Hisar Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

Özel Yurtlar Rehberi » Kayseri Öğrenci Yurtları  » Özel Hisar Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

ÖZEL HİSAR ORTAÖĞRENİM ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

Adresi: (MERKEZ) Fatih Mahallesi Yurt Sokak No: 16 /yok Yeşilhisar, Kayseri
Telefon: 3526512831

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.


Özel Hisar Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

(MERKEZ) Fatih Mahallesi Yurt Sokak No: 16 /yok Yeşilhisar, Kayseri

Özel Hisar Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Özel Hisar Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Özel Hisar Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özel Hisar Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özel Hisar Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özel Hisar Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2023, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı