Özel Hacı Mustafa Ve Hacı Sami Boydak Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

Özel Yurtlar Rehberi » Kayseri Öğrenci Yurtları  » Özel Hacı Mustafa Ve Hacı Sami Boydak Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

ÖZEL HACI MUSTAFA VE HACI SAMİ BOYDAK YÜKSEK ÖĞRETİM ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

Adresi: , Melikgazi, Kayseri
Telefon: 3523362181

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.


Özel Hacı Mustafa Ve Hacı Sami Boydak Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

, Melikgazi, Kayseri

Özel Hacı Mustafa Ve Hacı Sami Boydak Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Özel Hacı Mustafa Ve Hacı Sami Boydak Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Özel Hacı Mustafa Ve Hacı Sami Boydak Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özel Hacı Mustafa Ve Hacı Sami Boydak Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özel Hacı Mustafa Ve Hacı Sami Boydak Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özel Hacı Mustafa Ve Hacı Sami Boydak Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2023, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı