Özel Emirefendi Ortaokul Erkek Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

Özel Yurtlar Rehberi » Afyonkarahisar Öğrenci Yurtları  » Özel Emirefendi Ortaokul Erkek Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

ÖZEL EMİREFENDİ ORTAOKUL ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

Adresi: İnkilap Mahallesi 4012 Sokak No: 12 Emirdağ, Afyonkarahisar
Telefon: 4412372

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.


Özel Emirefendi Ortaokul Erkek Öğrenci Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

İnkilap Mahallesi 4012 Sokak No: 12 Emirdağ, Afyonkarahisar

Özel Emirefendi Ortaokul Erkek Öğrenci Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Özel Emirefendi Ortaokul Erkek Öğrenci Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Özel Emirefendi Ortaokul Erkek Öğrenci Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özel Emirefendi Ortaokul Erkek Öğrenci Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özel Emirefendi Ortaokul Erkek Öğrenci Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özel Emirefendi Ortaokul Erkek Öğrenci Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı