Özel Bozatlı Yüksek Erkek Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

Özel Yurtlar Rehberi » Kayseri Öğrenci Yurtları  » Özel Bozatlı Yüksek Erkek Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

ÖZEL BOZATLI YÜKSEK ERKEK YURDU

Adresi: Güllük Mahallesi Bozatlıpaşa Geçıdı No:10, Talas, Kayseri
Telefon: 3523204162

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.


Özel Bozatlı Yüksek Erkek Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

Güllük Mahallesi Bozatlıpaşa Geçıdı No:10, Talas, Kayseri

Özel Bozatlı Yüksek Erkek Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Özel Bozatlı Yüksek Erkek Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Özel Bozatlı Yüksek Erkek Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özel Bozatlı Yüksek Erkek Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özel Bozatlı Yüksek Erkek Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özel Bozatlı Yüksek Erkek Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2023, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı