Ortaköy Yurdu Adresi ve İletişim Bilgileri

Kredi Yurtlar Kurumu Yurtları  » Aksaray KYK Yurtları  » Ortaköy Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

ORTAKÖY YURDU

Adresi: BAHÇELER CAD. MEHMET AKİF ERSOY MAH. NO: 166, Aksaray
Telefon: 0 382 3516120

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.Yurt ile ilgili bilgiler edinmek istiyorsanuz lütfen ilgili telefon numarasından yetkililere ulaşınız. Yurt ücretleri, yurt yemekleri, güvenlik, yurt odalarının kaç kişilik olduğunu öğrenmek ve sunulan hizmetler ile yurt olanakları hakkında bilgiler için lütfen arayınız.

ORTAKÖY YURDU - Devlet KIZ Yurdu - A BLOK - 0 382 3516120
ORTAKÖY YURDU - Devlet ERKEK Yurdu - B BLOK -

Ortaköy Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

BAHÇELER CAD. MEHMET AKİF ERSOY MAH. NO: 166, Aksaray

Ortaköy Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Ortaköy Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Ortaköy Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Ortaköy Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Ortaköy Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Ortaköy Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı