Orhangazi Yurdu Adresi ve İletişim Bilgileri

Kredi Yurtlar Kurumu Yurtları  » Bursa KYK Yurtları  » Orhangazi Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

ORHANGAZİ YURDU

Adresi: EMNİYET CAD. MİMAR SİNAN MAH. NO:40, Bursa
Telefon: 0 224 3661050-51

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.Yurt ile ilgili bilgiler edinmek istiyorsanuz lütfen ilgili telefon numarasından yetkililere ulaşınız. Yurt ücretleri, yurt yemekleri, güvenlik, yurt odalarının kaç kişilik olduğunu öğrenmek ve sunulan hizmetler ile yurt olanakları hakkında bilgiler için lütfen arayınız.

ORHANGAZİ YURDU - Devlet ERKEK Yurdu - A BLOK - 0 224 3661050-51
ORHANGAZİ YURDU - Devlet ERKEK Yurdu - C BLOK -
ORHANGAZİ YURDU - Devlet ERKEK Yurdu - B BLOK - 0224 3661050-51

Orhangazi Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

EMNİYET CAD. MİMAR SİNAN MAH. NO:40, Bursa

Orhangazi Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Orhangazi Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Orhangazi Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Orhangazi Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Orhangazi Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Orhangazi Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı