Malatya-hacı Hafize Özal Kız Ögr.yur. Adresi ve İletişim Bilgileri

Kredi Yurtlar Kurumu Yurtları  » Malatya KYK Yurtları  » Malatya-hacı Hafize Özal Kız Ögr.yur. İletişim Ulaşım Bilgileri

MALATYA-HACI HAFİZE ÖZAL KIZ ÖGR.YUR.

Adresi: İNÖNÜ ÜNİ. KAMPÜSÜ, Malatya
Telefon:

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.Yurt ile ilgili bilgiler edinmek istiyorsanuz lütfen ilgili telefon numarasından yetkililere ulaşınız. Yurt ücretleri, yurt yemekleri, güvenlik, yurt odalarının kaç kişilik olduğunu öğrenmek ve sunulan hizmetler ile yurt olanakları hakkında bilgiler için lütfen arayınız.

MALATYA-HACI HAFİZE ÖZAL KIZ ÖGR.YUR. - ÖZEL KIZ Yurdu - D BLOK -
MALATYA-HACI HAFİZE ÖZAL KIZ ÖGR.YUR. - ÖZEL KIZ Yurdu - C BLOK -
MALATYA-HACI HAFİZE ÖZAL KIZ ÖGR.YUR. - ÖZEL KIZ Yurdu - B BLOK -
MALATYA-HACI HAFİZE ÖZAL KIZ ÖGR.YUR. - ÖZEL KIZ Yurdu - A BLOK -

Malatya-hacı Hafize Özal Kız Ögr.yur. Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

İNÖNÜ ÜNİ. KAMPÜSÜ, Malatya

Malatya-hacı Hafize Özal Kız Ögr.yur. Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Malatya-hacı Hafize Özal Kız Ögr.yur. Haritası" sayfasındasınız. Malatya-hacı Hafize Özal Kız Ögr.yur. haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Malatya-hacı Hafize Özal Kız Ögr.yur. Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Malatya-hacı Hafize Özal Kız Ögr.yur. haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Malatya-hacı Hafize Özal Kız Ögr.yur. Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı