Mahfiruz Hatice Sultan Öğrenci Yurdu Adresi ve İletişim Bilgileri

Kredi Yurtlar Kurumu Yurtları  » Afyonkarahisar KYK Yurtları  » Mahfiruz Hatice Sultan Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

MAHFİRUZ HATİCE SULTAN ÖĞRENCİ YURDU

Adresi: AHMET NECDET SEZER KAMP. YANI GAZLI GÖL YOLU ÜZERİ, Afyonkarahisar
Telefon:

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.Yurt ile ilgili bilgiler edinmek istiyorsanuz lütfen ilgili telefon numarasından yetkililere ulaşınız. Yurt ücretleri, yurt yemekleri, güvenlik, yurt odalarının kaç kişilik olduğunu öğrenmek ve sunulan hizmetler ile yurt olanakları hakkında bilgiler için lütfen arayınız.

MAHFİRUZ HATİCE SULTAN ÖĞRENCİ YURDU - Devlet KIZ Yurdu - B BLOK -
MAHFİRUZ HATİCE SULTAN ÖĞRENCİ YURDU - Devlet KIZ Yurdu - A BLOK -

Mahfiruz Hatice Sultan Öğrenci Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

AHMET NECDET SEZER KAMP. YANI GAZLI GÖL YOLU ÜZERİ, Afyonkarahisar

Mahfiruz Hatice Sultan Öğrenci Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Mahfiruz Hatice Sultan Öğrenci Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Mahfiruz Hatice Sultan Öğrenci Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Mahfiruz Hatice Sultan Öğrenci Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Mahfiruz Hatice Sultan Öğrenci Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Mahfiruz Hatice Sultan Öğrenci Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2023, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı