Kocasinan Özel Hülya Yükseköğrenim Kız Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

Özel Yurtlar Rehberi » Kayseri Öğrenci Yurtları  » Kocasinan Özel Hülya Yükseköğrenim Kız Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

KOCASİNAN ÖZEL HÜLYA YÜKSEKÖĞRENİM KIZ YURDU

Adresi: Örnekevler Mahallesi Ay Sokak No:18 Kocasinan, Kayseri
Telefon:

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.


Kocasinan Özel Hülya Yükseköğrenim Kız Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

Örnekevler Mahallesi Ay Sokak No:18 Kocasinan, Kayseri

Kocasinan Özel Hülya Yükseköğrenim Kız Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Kocasinan Özel Hülya Yükseköğrenim Kız Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Kocasinan Özel Hülya Yükseköğrenim Kız Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Kocasinan Özel Hülya Yükseköğrenim Kız Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Kocasinan Özel Hülya Yükseköğrenim Kız Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Kocasinan Özel Hülya Yükseköğrenim Kız Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2023, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı