Halime Hatun Öğrenci Yurdu Adresi ve İletişim Bilgileri

Kredi Yurtlar Kurumu Yurtları  » Bursa KYK Yurtları  » Halime Hatun Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

HALİME HATUN ÖĞRENCİ YURDU

Adresi: ULUDAĞ ÜNV.GÖRÜKLE KAMP. 4. SOKAK SARAKYA MAHALLESİ NO:14, Bursa
Telefon:

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.Yurt ile ilgili bilgiler edinmek istiyorsanuz lütfen ilgili telefon numarasından yetkililere ulaşınız. Yurt ücretleri, yurt yemekleri, güvenlik, yurt odalarının kaç kişilik olduğunu öğrenmek ve sunulan hizmetler ile yurt olanakları hakkında bilgiler için lütfen arayınız.

HALİME HATUN ÖĞRENCİ YURDU - Devlet KIZ Yurdu - A BLOK -
HALİME HATUN ÖĞRENCİ YURDU - Devlet KIZ Yurdu - D BLOK -
HALİME HATUN ÖĞRENCİ YURDU - Devlet KIZ Yurdu - C BLOK -
HALİME HATUN ÖĞRENCİ YURDU - Devlet KIZ Yurdu - B BLOK -

Halime Hatun Öğrenci Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

ULUDAĞ ÜNV.GÖRÜKLE KAMP. 4. SOKAK SARAKYA MAHALLESİ NO:14, Bursa

Halime Hatun Öğrenci Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Halime Hatun Öğrenci Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Halime Hatun Öğrenci Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Halime Hatun Öğrenci Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Halime Hatun Öğrenci Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Halime Hatun Öğrenci Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı