Son Dakika Depremler

Hakkari Yurdu Adresi ve İletişim Bilgileri

Kredi Yurtlar Kurumu Yurtları  » Hakkari KYK Yurtları  » Hakkari Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

HAKKARİ YURDU

Adresi: GEÇİTLİ YOLU ÜZERİ YUKARI MERZAN MAH., Hakkari
Telefon: 0438 2119009-2118074

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.Yurt ile ilgili bilgiler edinmek istiyorsanuz lütfen ilgili telefon numarasından yetkililere ulaşınız. Yurt ücretleri, yurt yemekleri, güvenlik, yurt odalarının kaç kişilik olduğunu öğrenmek ve sunulan hizmetler ile yurt olanakları hakkında bilgiler için lütfen arayınız.

HAKKARİ YURDU - Devlet KIZ Yurdu - B BLOK -
HAKKARİ YURDU - Devlet ERKEK Yurdu - A BLOK - 0438 2119009-2118074

Hakkari Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

GEÇİTLİ YOLU ÜZERİ YUKARI MERZAN MAH., Hakkari

Hakkari Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Hakkari Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Hakkari Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Hakkari Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Hakkari Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Hakkari Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2023, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı