Gemlik Öğrenci Yurdu Adresi ve İletişim Bilgileri

Kredi Yurtlar Kurumu Yurtları  » Bursa KYK Yurtları  » Gemlik Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

GEMLİK ÖĞRENCİ YURDU

Adresi: ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ SUNİĞPEK ASIM KOCABIYIK KAMP., Bursa
Telefon:

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.Yurt ile ilgili bilgiler edinmek istiyorsanuz lütfen ilgili telefon numarasından yetkililere ulaşınız. Yurt ücretleri, yurt yemekleri, güvenlik, yurt odalarının kaç kişilik olduğunu öğrenmek ve sunulan hizmetler ile yurt olanakları hakkında bilgiler için lütfen arayınız.

GEMLİK ÖĞRENCİ YURDU - Devlet KIZ Yurdu - A BLOK -
GEMLİK ÖĞRENCİ YURDU - Devlet KIZ Yurdu - B BLOK - 0 224 513 35 86
GEMLİK ÖĞRENCİ YURDU - Devlet ERKEK Yurdu - C BLOK -

Gemlik Öğrenci Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ SUNİĞPEK ASIM KOCABIYIK KAMP., Bursa

Gemlik Öğrenci Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Gemlik Öğrenci Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Gemlik Öğrenci Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Gemlik Öğrenci Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Gemlik Öğrenci Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Gemlik Öğrenci Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı