Emirdağ Yurdu Adresi ve İletişim Bilgileri

Kredi Yurtlar Kurumu Yurtları  » Afyonkarahisar KYK Yurtları  » Emirdağ Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

EMİRDAĞ YURDU

Adresi: HARUN REŞİT SOKAK CUMHURİYET MAH. NO:8, Afyonkarahisar
Telefon: 0272 442 69 68

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.Yurt ile ilgili bilgiler edinmek istiyorsanuz lütfen ilgili telefon numarasından yetkililere ulaşınız. Yurt ücretleri, yurt yemekleri, güvenlik, yurt odalarının kaç kişilik olduğunu öğrenmek ve sunulan hizmetler ile yurt olanakları hakkında bilgiler için lütfen arayınız.

EMİRDAĞ YURDU - Devlet KARMA Yurdu - A BLOK - 0272 442 69 68

Emirdağ Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

HARUN REŞİT SOKAK CUMHURİYET MAH. NO:8, Afyonkarahisar

Emirdağ Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Emirdağ Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Emirdağ Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Emirdağ Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Emirdağ Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Emirdağ Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı