Son Dakika Depremler

Elmalılı Hamdi Yazır Öğrenci Yurdu Adresi ve İletişim Bilgileri

Kredi Yurtlar Kurumu Yurtları  » Antalya KYK Yurtları  » Elmalılı Hamdi Yazır Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

ELMALILI HAMDİ YAZIR ÖĞRENCİ YURDU

Adresi: AKDENİZ ÜNİVER.KAMP. DUMLUPINAR BULV. PINARBAŞI MAH.KONYAALTI, Antalya
Telefon:

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.Yurt ile ilgili bilgiler edinmek istiyorsanuz lütfen ilgili telefon numarasından yetkililere ulaşınız. Yurt ücretleri, yurt yemekleri, güvenlik, yurt odalarının kaç kişilik olduğunu öğrenmek ve sunulan hizmetler ile yurt olanakları hakkında bilgiler için lütfen arayınız.

ELMALILI HAMDİ YAZIR ÖĞRENCİ YURDU - ÖZEL ERKEK Yurdu - D BLOK -
ELMALILI HAMDİ YAZIR ÖĞRENCİ YURDU - ÖZEL ERKEK Yurdu - C BLOK -
ELMALILI HAMDİ YAZIR ÖĞRENCİ YURDU - ÖZEL ERKEK Yurdu - B BLOK -
ELMALILI HAMDİ YAZIR ÖĞRENCİ YURDU - ÖZEL ERKEK Yurdu - A BLOK -

Elmalılı Hamdi Yazır Öğrenci Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

AKDENİZ ÜNİVER.KAMP. DUMLUPINAR BULV. PINARBAŞI MAH.KONYAALTI, Antalya

Elmalılı Hamdi Yazır Öğrenci Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Elmalılı Hamdi Yazır Öğrenci Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Elmalılı Hamdi Yazır Öğrenci Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Elmalılı Hamdi Yazır Öğrenci Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Elmalılı Hamdi Yazır Öğrenci Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Elmalılı Hamdi Yazır Öğrenci Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2023, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı