Son Dakika Depremler

Dinar Öğrenci Yurdu Adresi ve İletişim Bilgileri

Kredi Yurtlar Kurumu Yurtları  » Afyonkarahisar KYK Yurtları  » Dinar Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

DİNAR ÖĞRENCİ YURDU

Adresi: ALTINCI MEVLANA SOKOK HÜRRİYET MAH. NO:1, Afyonkarahisar
Telefon: 0272 353 59 33

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.Yurt ile ilgili bilgiler edinmek istiyorsanuz lütfen ilgili telefon numarasından yetkililere ulaşınız. Yurt ücretleri, yurt yemekleri, güvenlik, yurt odalarının kaç kişilik olduğunu öğrenmek ve sunulan hizmetler ile yurt olanakları hakkında bilgiler için lütfen arayınız.

DİNAR ÖĞRENCİ YURDU - ÖZEL KARMA Yurdu - HACI HATİCE ACAR BL - 0272 353 59 33
DİNAR ÖĞRENCİ YURDU - ÖZEL KARMA Yurdu - A-HACI HATİCE ACAR K - 0272 353 59 33

Dinar Öğrenci Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

ALTINCI MEVLANA SOKOK HÜRRİYET MAH. NO:1, Afyonkarahisar

Dinar Öğrenci Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Dinar Öğrenci Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Dinar Öğrenci Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Dinar Öğrenci Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Dinar Öğrenci Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Dinar Öğrenci Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2023, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı