Çağlayan Erkek Yurdu Adresi ve İletişim Bilgileri

Kredi Yurtlar Kurumu Yurtları  » İstanbul KYK Yurtları  » Çağlayan Erkek Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

ÇAĞLAYAN ERKEK YURDU

Adresi: VATAN CADDESİ NEŞE SOKAK ÇAĞLAYAN NO: 7/9, İstanbul
Telefon: 0212 2914554

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.Yurt ile ilgili bilgiler edinmek istiyorsanuz lütfen ilgili telefon numarasından yetkililere ulaşınız. Yurt ücretleri, yurt yemekleri, güvenlik, yurt odalarının kaç kişilik olduğunu öğrenmek ve sunulan hizmetler ile yurt olanakları hakkında bilgiler için lütfen arayınız.

ÇAĞLAYAN ERKEK YURDU - Devlet ERKEK Yurdu - A BLOK - 0212 2914554

Çağlayan Erkek Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

VATAN CADDESİ NEŞE SOKAK ÇAĞLAYAN NO: 7/9, İstanbul

Çağlayan Erkek Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Çağlayan Erkek Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Çağlayan Erkek Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Çağlayan Erkek Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Çağlayan Erkek Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Çağlayan Erkek Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı