Bursa Emir Sultan Öğrenci Yurdu Adresi ve İletişim Bilgileri

Kredi Yurtlar Kurumu Yurtları  » Bursa KYK Yurtları  » Bursa Emir Sultan Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

BURSA EMİR SULTAN ÖĞRENCİ YURDU

Adresi: 11. CADDE ULUDAĞ ÜNİ. GÖRÜKLE KAMP. SAKARYA MAHALLESİ, Bursa
Telefon:

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.Yurt ile ilgili bilgiler edinmek istiyorsanuz lütfen ilgili telefon numarasından yetkililere ulaşınız. Yurt ücretleri, yurt yemekleri, güvenlik, yurt odalarının kaç kişilik olduğunu öğrenmek ve sunulan hizmetler ile yurt olanakları hakkında bilgiler için lütfen arayınız.

BURSA EMİR SULTAN ÖĞRENCİ YURDU - ÖZEL ERKEK Yurdu - A BLOK -
BURSA EMİR SULTAN ÖĞRENCİ YURDU - ÖZEL ERKEK Yurdu - D BLOK -
BURSA EMİR SULTAN ÖĞRENCİ YURDU - ÖZEL ERKEK Yurdu - C BLOK -
BURSA EMİR SULTAN ÖĞRENCİ YURDU - ÖZEL ERKEK Yurdu - B BLOK -

Bursa Emir Sultan Öğrenci Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

11. CADDE ULUDAĞ ÜNİ. GÖRÜKLE KAMP. SAKARYA MAHALLESİ, Bursa

Bursa Emir Sultan Öğrenci Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Bursa Emir Sultan Öğrenci Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Bursa Emir Sultan Öğrenci Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Bursa Emir Sultan Öğrenci Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Bursa Emir Sultan Öğrenci Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Bursa Emir Sultan Öğrenci Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı