Bolvadin Yurdu Adresi ve İletişim Bilgileri

Kredi Yurtlar Kurumu Yurtları  » Afyonkarahisar KYK Yurtları  » Bolvadin Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

BOLVADİN YURDU

Adresi: Yenice Mah. Alpaslan Gümüş Sok. No:1, Afyonkarahisar
Telefon: 0 272 611 33 88

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.Yurt ile ilgili bilgiler edinmek istiyorsanuz lütfen ilgili telefon numarasından yetkililere ulaşınız. Yurt ücretleri, yurt yemekleri, güvenlik, yurt odalarının kaç kişilik olduğunu öğrenmek ve sunulan hizmetler ile yurt olanakları hakkında bilgiler için lütfen arayınız.

BOLVADİN YURDU - Devlet ERKEK Yurdu - B BLOK - 0 272 611 33 88
BOLVADİN YURDU - Devlet KIZ Yurdu - A BLOK - 0 272 611 33 88

Bolvadin Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

Yenice Mah. Alpaslan Gümüş Sok. No:1, Afyonkarahisar

Bolvadin Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Bolvadin Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Bolvadin Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Bolvadin Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Bolvadin Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Bolvadin Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı