Son Dakika Depremler

Alanya Öğrenci Yurdu Adresi ve İletişim Bilgileri

Kredi Yurtlar Kurumu Yurtları  » Antalya KYK Yurtları  » Alanya Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

ALANYA ÖĞRENCİ YURDU

Adresi: ESENTEPE SOKAK KESTEL BELDESİ MERKEZ MAH. NO:7/1, Antalya
Telefon: 0242 5181023-83-93

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.Yurt ile ilgili bilgiler edinmek istiyorsanuz lütfen ilgili telefon numarasından yetkililere ulaşınız. Yurt ücretleri, yurt yemekleri, güvenlik, yurt odalarının kaç kişilik olduğunu öğrenmek ve sunulan hizmetler ile yurt olanakları hakkında bilgiler için lütfen arayınız.

ALANYA ÖĞRENCİ YURDU - ÖZEL ERKEK Yurdu - C BLOK -
ALANYA ÖĞRENCİ YURDU - ÖZEL KIZ Yurdu - B BLOK - 0242 5140981-98
ALANYA ÖĞRENCİ YURDU - ÖZEL ERKEK Yurdu - A BLOK - 0242 5181023-83-93

Alanya Öğrenci Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

ESENTEPE SOKAK KESTEL BELDESİ MERKEZ MAH. NO:7/1, Antalya

Alanya Öğrenci Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Alanya Öğrenci Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Alanya Öğrenci Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Alanya Öğrenci Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Alanya Öğrenci Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Alanya Öğrenci Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2023, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı