Aksaray Erkek Yurdu Adresi ve İletişim Bilgileri

Kredi Yurtlar Kurumu Yurtları  » Aksaray KYK Yurtları  » Aksaray Erkek Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

AKSARAY ERKEK YURDU

Adresi: 9101. SOKAK ARATOL BAHÇELİ MAH. NO: 6/18, Aksaray
Telefon: 0 382 2158967

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.Yurt ile ilgili bilgiler edinmek istiyorsanuz lütfen ilgili telefon numarasından yetkililere ulaşınız. Yurt ücretleri, yurt yemekleri, güvenlik, yurt odalarının kaç kişilik olduğunu öğrenmek ve sunulan hizmetler ile yurt olanakları hakkında bilgiler için lütfen arayınız.

AKSARAY ERKEK YURDU - Devlet ERKEK Yurdu - A BLOK - 0 382 2158967
AKSARAY ERKEK YURDU - ÖZEL ERKEK Yurdu - C BLOK -
AKSARAY ERKEK YURDU - Devlet ERKEK Yurdu - NURİ YAZICI BLOĞU - 0382 215 33 63
AKSARAY ERKEK YURDU - Devlet ERKEK Yurdu - B BLOK - 0 382 2158967

Aksaray Erkek Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

9101. SOKAK ARATOL BAHÇELİ MAH. NO: 6/18, Aksaray

Aksaray Erkek Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Aksaray Erkek Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Aksaray Erkek Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Aksaray Erkek Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Aksaray Erkek Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Aksaray Erkek Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı