Son Dakika Depremler

Ahmet Hamdi Akseki Öğrenci Yurdu Adresi ve İletişim Bilgileri

Kredi Yurtlar Kurumu Yurtları  » Antalya KYK Yurtları  » Ahmet Hamdi Akseki Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

AHMET HAMDİ AKSEKİ ÖĞRENCİ YURDU

Adresi: 3825. SOKAK KÜLTÜR MAHALLESİ KEPEZ, Antalya
Telefon:

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.Yurt ile ilgili bilgiler edinmek istiyorsanuz lütfen ilgili telefon numarasından yetkililere ulaşınız. Yurt ücretleri, yurt yemekleri, güvenlik, yurt odalarının kaç kişilik olduğunu öğrenmek ve sunulan hizmetler ile yurt olanakları hakkında bilgiler için lütfen arayınız.

AHMET HAMDİ AKSEKİ ÖĞRENCİ YURDU - ÖZEL ERKEK Yurdu - RASİM AKTAŞ BLOĞU -
AHMET HAMDİ AKSEKİ ÖĞRENCİ YURDU - ÖZEL ERKEK Yurdu - C BLOK -
AHMET HAMDİ AKSEKİ ÖĞRENCİ YURDU - ÖZEL ERKEK Yurdu - B BLOK -
AHMET HAMDİ AKSEKİ ÖĞRENCİ YURDU - ÖZEL ERKEK Yurdu - A BLOK -

Ahmet Hamdi Akseki Öğrenci Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

3825. SOKAK KÜLTÜR MAHALLESİ KEPEZ, Antalya

Ahmet Hamdi Akseki Öğrenci Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Ahmet Hamdi Akseki Öğrenci Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Ahmet Hamdi Akseki Öğrenci Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Ahmet Hamdi Akseki Öğrenci Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Ahmet Hamdi Akseki Öğrenci Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Ahmet Hamdi Akseki Öğrenci Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2023, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı